Prijswinnaar wedstrijd "Ontwerp een campagne-poster"

Prijswinnaar wedstrijd "Ontwerp een campagne-poster"

Op donderdag 6 juni kwam gedeputeerde Harry van der Maas van de provincie Zeeland naar onze school voor het uitreiken van een bijzondere prijs.

Twee klassen van het Reynaertcollege hadden meegedaan met de posterwedstrijd van Regionaal Orgaan Verkeersveiligheid Zeeland (ROVZ). Uit 293 inzendingen is de poster van een leerling van onze school gekozen als de poster die het best aansluit bij de MONO-campagne die ROVZ elk jaar uitzet. Deze winnende poster zal komend najaar als campagneposter bij horecagelegenheden en bioscopen worden gehangen en ook op posterborden langs de wegen binnen de gemeente Hulst zal de poster zichtbaar zijn. De gedeputeerde overhandigde een cadeaubon aan de winnaar en zij kreeg ook een afdruk van haar poster. Het Reynaertcollege kreeg daarnaast een mooi bedrag te besteden aan het bevorderen van de verkeersveiligheid of verkeersveiligheidseducatie.

600_schermafbeelding_2024-06-11_120244.png 600_schermafbeelding_2024-06-11_115502.png 600_schermafbeelding_2024-06-11_120127.png